Strona tymczasowo niedostępna...

Dowiedź się co oznacza podział ewidencyjny oraz jakie osoby i urzędnicy musza być zaangażowane w jego wykonania. Przeczytaj jaki to wpływa na rozumienie nieruchomości w sensie wieczystoksięgowym.


Na Polskim rynku nieruchomości możemy znaleźć różne formy własności. Przedstawione we wpisie rodzaje własności odnoszą się do mieszkań.


Jeden punkt światła na suficie, wieczny półmrok i cienie? Nie musi tak być. Planując zakup mieszkania i tworząc jego projekt powinieneś zwrócić uwagę na kilka uniwersalnych zasad związanych z oświetleniem.


Planujesz zakup nieruchomości? Przystępujesz do umowy przedwstępnej zakupu nieruchomości? Jednym z podstawowych form zabezpieczenia transakcji zakupu nieruchomości jest zaliczka lub zadatek. Najczęstszą wątpliwością związaną z obrotem nieruchomościami jest pytanie czym obydwie formy się różnią, jakie są ich plusy i minusy oraz w których przypadkach jaką formę stosować. W poniższym artykule odpowiemy na te pytania.


Chcesz kupić nieruchomość albo zawrzeć umowę najmu? Zapoznanie się z księgą wieczystą to pierwszy krok do tego, aby mieć pewność, że twoja decyzja jest słuszna, a zakup bezpieczny.

Wybrane oferty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.